Wybrany artykuły

Pasja do tańca

Jeśli uważasz, że nie potrafisz tańczyć i masz trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów pomożemy ci przezwyciężyć te trudności. Nasza propozycja pozwoli wyzbyć się kompleksów! Spowoduje, że poczujesz się pewny siebie na parkiecie i w życiu.

Zespół muzyczny, czy wodzirej – kto powinien prowadzić zabawy weselne?

Każdemu z nas wesele kojarzy się, słusznie zresztą, z radością. Jest to dzień niezwykle wesoły dla wielu osób zgromadzonych na sali, ponieważ świętujemy fakt powiązania się naszego kochanego rodzeństwa, kuzynostwa, czy przyjaciół. Dobrą atmosferę, oprócz oczywiście samych zgromadzonych, wprowadza na weselu zespół muzyczny, DJ lub wodzirej. Na kogo najlepiej się zdecydować?

Jeżeli należymy do nowoczesnych osób z pewnością przypadnie nam do gustu DJ, który zaproponuje nam nie tylko najnowsze hity muzyczne, ale także starsze kawałki. DJ coraz częściej sprawuje także rolę zarządzającego przebiegiem uroczystości – zaprasza do zabawy, a także zabawia wszystkich gości. Osobom, które lubią natomiast bardziej klasyczne rozwiązania z pewnością bardziej spodoba się opcja z zatrudnieniem zespołu na wesele, a także wodzireja, który będzie świetnym animatorem i zabawiaczem dla całego grona gości. Takie osoby odnajdziemy wpisując do sieci hasła: http://kawkamusicband.pl zespół na wesele.

Z pewnością liter zespołu lub wodzirej będzie posiadał cały arsenał niezwykle pasjonujących zadań dla naszych gości. Głównym zadaniem wodzireja powinno być zniesienie wszelkich barier pomiędzy uczestnikami. Logicznym jest, że na weselu pojawią się ludzie z różnych pokoleń, dlatego warto ich zintegrować. Jedną z takich zabaw polega na ustawieniu się wszystkich par w kółeczku i tańca w takt muzyki. Po komendzie wodzireja panie przechodzą określoną liczbę partnerów w przód lub w tył. Gdy znajdą już nowego towarzysza, nowa para powinna się sobie przedstawić. W ten oto miły sposób możliwe jest nawiązanie nowych znajomości. Barierę pokoleniową może także złamać zabawa, w której biorą udział 3-4 pary z młodszego pokolenia oraz 3-4 ze starszego pokolenia. Młodzi tańczą w rytm starszych hitów, a starsi młodszych. Wygrywa jedna para z każdego pokolenia. Popularna jest także zabawa w karetę. Bierze w niej udział dziewięć osób (król, królowa, woźnica, dwa konie i cztery koła) w trakcie odczytywania tekstu osoby wyczytane muszą wstać i obejść swoje krzesło. Jeżeli ktoś tego nie zrobi, za karę pije alkohol. Zabawa ma na celu integrację uczestników.

http://kawkamusicband.pl zespół na wesele