Wybrany artykuły

Jak dba się o stanowisko pracy w przemyśle?

Jako, ze współczesny przemysł nie jest w stanie obejść się bez odpowiednich narzędzi, projektanci i konstruktorzy dokładają wszelkich starań, aby akcesoria i maszyny były jak najlepiej dopasowane do możliwości psychofizycznych operatorów oraz specyfiki określonej branży. Być może właśnie dlatego w kontekście przemysłu tak niezwykle istotna okazała się ergonomia oraz jej pozytywny wpływ na zwiększenie jakości pracy w przemyśle. Dobrze zaprojektowane oraz wyposażone stanowisko pracy jest nie tylko bardziej przyjazne dla operatora, ale i ma wymierny wpływ na poprawę wydajności określonej linii produkcyjnej, dlatego też warto zwrócić uwagę także na to, że dokładnie przemyślany i zaprojektowany sprzęt jest w stanie lepiej dopasować się do dłoni czy możliwości obciążeniowych człowieka.

Szkoły tańca

Prowadzimy szkołę tańca z powodzeniem już kilka lat. Oferujemy zajęcia, na których doskonalimy różnorodne techniki taneczne naszych kursantów. Zapoznaj się z poniższą propozycją, która jest bardzo konkurencyjna w stosunku do ofert innych szkół, ze względu na posiadane doświadczenie i dużą wiedzę specjalistyczną naszych trenerów tańca.

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w nowoczesnych formach tanecznych zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, na których posiądziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat poszczególnych stylów. Proponujemy naukę ciekawych układów choreograficznych w nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Dla osób, które pragną nauczyć się tańców towarzyskich oferujemy kursy o zróżnicowanym stopniu trudności. 

Zadowoleni będą zarówno początkujący, jak i zaawansowani tancerze. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy kursy specjalne, po ukończeniu których będą mogli uczestniczyć w organizowanych przez naszą szkołę szkoleniach instruktorskich. Serdecznie zapraszamy!