Wybrany artykuły

Wycena nieruchomości

W przestrzeni branży nieruchomościowej przyjmuje się, że zarówno sprzedawca, jak i nabywca działają przede wszystkim z chęci zysku, każdorazowo próbując zmaksymalizować korzyści płynące z zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Dzięki swobodzie podejmowania decyzji, rynek nieruchomości daje nieograniczone możliwości, kształtując się i zmieniając dynamicznie na skutek podejmowania decyzji przez jego współuczestników. Ze względu na to, że branża stanowi cenne źródło informacji zarówno dla jednej, jak i drugiej strony transakcyjnej, warto za każdym razem poszerzać swoją wiedzę na jego temat tak, aby zminimalizować ryzyko podjęcia jakiejkolwiek nietrafionej decyzji. Wszelkiego typu nieruchomości, które posiadamy na własność stanowią ogromną część majątku, który nie powinien być pomnażany na skutek podejmowania nieprzemyślanych decyzji.

Wybierz biuro w Poznaniu!

lokale biuroweJaka powinna być firma w dwudziestym pierwszym wieku? Jeśli jesteś właścicielem własnej działalności, z pewnością nieustannie się nad tym zastanawiasz. Wiele osób wynajmuje specjalistów od public relations i odbywa kursy z komunikacji interpersonalnej. Wszystko po to, by poczuć się pewniej podczas kontaktu z klientami oraz zapewnić sobie dobrą renomę wśród społeczeństwa. Często zapominamy jednak o tym, że nie tylko kursy czy szkolenia podniosą naszą pewność siebie i zapewnią lepsze warunki pracy czy jej efektywność. Warto przecież dodać, że to miejsce, w którym pracujemy i realizujemy wyzwania oraz projekty jest równie ważne co nasze kwalifikacje czy image, który sami sobie wykreowaliśmy. Na szczęście trafiłeś na ten artykuł, w którym podpowiemy ci gdzie znajdziesz odpowiednie biuro dla swojej firmy. Biuro, w którym nie tylko ty, ale również wszyscy twoi pracownicy poczujecie się komfortowo i bezpiecznie. Te dwa czynniki wpłyną z kolei na sprawność waszej pracy, a więc tym samym na zadowolenie klientów i otrzymywanie nowych zleceń. Sprawdź więc, co przygotowaliśmy dla ciebie.

 Dlaczego wybrać wieżowiec? Oto odpowiedź!

Chcesz z pewnością wiedzieć, dlaczego polecamy ci właśnie wynajęcie lokalu w biurowcu? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, ponieważ lista zalet budynku w zasadzie nie ma końca. Skupmy się jednak na tych, które naszym zdaniem są najważniejsze. Obiekt jest przede wszystkim nowoczesny i stworzony z myślą o jego użytkownikach. O tym jednak opowiemy nieco niżej, w następnym akapicie. Ponadto jego wygląd zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny zachwyca przechodniów, pracowników czy klientów od pierwszego spojrzenia i bynajmniej nie jest to tylko pusta fraza, która tak naprawdę niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Innowacyjna elewacja i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne sprawiają, że biurowiec zapiera dech w piersiach. Lokale, które zostały przeznaczone na wynajem są już po części zajęte, dlatego nie zwlekaj i sprawdź, czy pozostały jakieś dla ciebie i twojej firmy. Możesz być bowiem pewien, że takie biuro spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Jak sprawdzić, czy oferta wciąż jest aktualna? Wystarczy udać się na specjalnie przygotowaną stronę internetową, na której znajdziesz nie tylko szczegółowe informacje dotyczące projektu, ale również kontakt do przedstawiciela obiektu, który odpowie na twoje ewentualne pytania czy też wątpliwości. Dodatkowo będziesz tam mógł również zobaczyć na własne oczy, jak wygląda sam biurowiec. Z pewnością spodobają ci się zamieszczone na witrynie zdjęcia, możesz więc spodziewać się jakie wrażenie zrobi na tobie biuro, gdy zobaczysz je w rzeczywistości.

Bezpieczeństwo i wygoda ponad wszystko!

Wykonawcy projektu zadbali również o to, by każda osoba znajdują się wewnątrz nowo wybudowanego budynku czuła się bezpiecznie i komfortowo. Do użytku pracowników i klientów zostały oddane nowoczesne windy oraz podziemny parking. Dzięki temu praca i przemieszczenie się po biurowcu jest o wiele przyjemniejsze i praktyczniejsze, niż ma to miejsce w starych biurowcach. Możesz być pewien, że takie rozwiązanie spodoba się nie tylko twoim obecnym, ale również przyszłym klientom. Warto również wspomnieć o tym, że w okolicy znajdują się przystanki poznańskiej komunikacji miejskiej ? zarówno te tramwajowe, jak i te autobusowe. Dotarcie do nieco z centrum nawet w godzinach szczytowych, nie jest więc problemem dzięki linii tramwajowej o nazwie Poznański Szybki Tramwaj. Należy na koniec wspomnieć, że biuro  znajduje się oczywiście przy jednej z najbardziej znanych ulic w mieście, a mianowicie przy ulicy Piątkowskiej.

Doskonałe warunki pracy dla ciebie i twoich pracowników!

pracownicy biuraJeśli nie jesteś jeszcze przekonany do biurowca, o którym mówimy, pomyśl o swoich współpracownikach i podwładnych. Oni także zasługują na to, by pracować w najlepszych i najbardziej komfortowych warunkach. Praca za biurkiem przez osiem godzin dziennie to przecież nie przelewki. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania w biurowcu, który jest przedmiotem tego artykułu, pozwoliły na zapewnienie maksymalnego komfortu pracy dla przyszłych i obecnych w lokalu pracowników. Nowoczesne szyby zamontowane w oknach pozwalają na odpowiedni przepływ światła. Klimatyzacja utrzymuje natomiast temperaturę powietrza na odpowiednim poziomie. Dwudziestoczterogodzinna ochrona zapewnia wszystkim bezpieczeństwo i poczucie spokojnej pracy przez cały dzień. Wszystko to wpływa na jakość i efektywność pracy ludzi zatrudnionych w biurowcu. Pozwól się sobie na to, by znaleźć się w ich gronie razem ze swoimi podwładnymi. Z pewnością taka zmiana spodoba się wszystkim twoim pracownikom.

Czy można chcieć czegoś więcej? Nie trzeba cię chyba dłużej przekonywać, że biuro to najlepsze lokum dla twojej firmy. Jeśli planujesz rozszerzyć działalność lub przenieść się w okolice Wielkopolski, ten wspaniały biurowiec stoi przed tobą otworem. Sprawdź sam, jakie możliwości może ci zaoferować i umów się z przedstawicielem biurowca na oglądanie lokali, które wciąż pozostały do wynajęcia. Nie zwlekaj jednak z decyzją, ponieważ ktoś inny może właśnie w tym momencie również czytać ten artykuł. Nie pozwól sobie zostać daleko w tyle tylko dlatego, że pozwoliłeś sobie na chwilę zawahania. Liczymy, że skorzystasz z naszych rad i już wkrótce będziesz cieszył się wspaniałym i nowoczesnym biurem, którego pozazdroszczą ci inni właściciele firm w twojej branży.